25.port nedir, nasıl açtırabilirim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

25.port tüm dünya üzerinde kullanılan mail gönderim portunun numarasıdır. Türk telekom server yapılarını izinsiz gönderim yapan Trojan virüsleri engellemek için tüm dünyada kullanılan 25.portu kapatıp 587 ile değiştirdi.
Eğer SMTP modülü kullanılacaksa bu portun kapalı olması herhangi bir sorun teşkil etmez. Fakat mail programının DNS modülü kullanılacaksa bu modülde port mutlaka açık olmalı çünkü DNS modülünde elle port ayarlaması yapılamamaktadır. 25. portunuzu açtırmak için Adsl hizmeti aldığınız firmayı arayarak 25. portun açılmasını istediğinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.
Eğer Static İP kullanıyorsanız 25. portunuz normalde açık olması gerekir. Programı yurt dışında kullanacak olan kullanıcıların böyle bir işlem yapmalarına gerek yoktur. Çünkü yurtdışında ki portlar tüm ülkelerde zaten açıktır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.