Airteis modem kullanıyorum ne yapmalıyım?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail programını kullanan Airties modem kullanıcıları için sitemizde airties ayarlarını yapmanız için bir sayfa hazırlanmıştır. Bu sayfadaki talimatları takip ederek modeme ait ayarları yapabilir ve gönderim işlemlerine başlayabilirsiniz.
Sayfada yer alan bilgiler “ Başlat menüsünden denetim masası seçeneğine tıklayın, denetim masasında ağ bağlantıları nı ve etkin olan bağlantınızı seçin, daha sonra iletişimi kuralları ( TCP/IP ) nı seçin ve özellikler butonuna tıklayın ve DNS sunucu adresini kullan seçeneğini seçin ve şemada gösterilen rakamları girdikten sonra tamam diyerek gönderim işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.