Dns Modülü nasıl çalışır?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail programında bulunan DNS modülü mail gönderim işleriniz sırasında her hangi bir server'a bağlı olmadan sanal server kullanarak mail gönderim işlemlerinizi gerçekleştiren Cool Sender V.3.0.programının içinde yer alan bir gönderim şeklidir.
DNS modülünden yapılan gönderimlerde mailler hotmail, yahoo, gmail gibi ücretsiz mail server'lara ulaşmamaktadır. Maillerin yahoo, hotmail, gmail gibi mail server'larına ulaşmaması, bu server'ların filtreleme sistemlerinin gelişmiş olması ve yaptığınız gönderimlerde maillerin İP adresinin bir server dan değilde herhangi bir bilgisayardan gönderildiğini tespit etmesi ile bu İP adresini kara listeye almasından dolayı oluşmaktadır.
DNS modülünden gönderim yapılabilmesi için 25. port'un açık olması gerekmektedir. DNS modülünde SMTP modülünde olduğu gibi spama düşme olasılığını en aza indirgemek için yapılabilecek ekstra seçenekler ve zaman ayarları bulunmaktadır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.