Dns Modülünde mailler gitmiyor nedeni nedir?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Cool Sender 3.0 mail programının DNS modülünden mail gönderiminin yapılamaması genellikle 25. portun kapalı olmasından kaynaklanmaktadır. Solucan virüslerin spam gönderim yapmasını engellemek için Türk Telekom İnternet yapısını değiştirerek 25. portun yerine 587 portunu oluşturmuştur.
Maillerinizin gitmemesi hotmail, yahoo, gmail gibi ücretsiz server'lara gönderim yapıyor olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. DNS bu mail server'larına maillerinizi ulaştırmaz. Hotmail, yahoo, gmail gibi maillerinizi SMTP modülünden göndermeniz daha güvenilir olacaktır. DNS modülünden gönderim yapamamanız durumunda bir diğer sebebi de anti virüs programından kaynaklanıyor olabilir.
Eğer çok güçlü bir anti-virüs programı kullanıyorsanız gönderim yaparken anti-virüs programını devre dışı bırakmanız gerekmektedir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.