Dns Modülünün SMTP den farkı nedir?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail programı içerisinde DNS ve SMTP olarak iki adet modül bulunur. DNS modülü SMTP modülüne kıyasla daha fazla (sınırsız) gönderim yapar ancak spama düşme olasılığı her zaman vardır. DNS modülünde herhangi bir server hizmeti almadan gönderim yapabilirsiniz ancak SMTP modülünden gönderim yaparken bir server'a ihtiyacınız olacaktır.
DNS modülü yahoo, hotmail, gmail gibi ücretsiz server'lara yapılan gönderimleri ulaştırmaz, bu modülden firma bazlı mailleri gönderebilirsiniz. SMTP modülünden ise her ikisine de gönderim yapabilirsiniz.
DNS modülünden gönderim yapabilmek için 25. portu açtırmanız gerekmektedir ancak SMTP modülünden 25. port açık olmadan SMTP sunucu bölümüne 587 yazarak gönderim yapabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.