Editörden eklediğim resim karşı tarafta çarpı olarak görünüyor, hotmail de ek dosya olarak gidiyor. Neden?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail Programın da Editörden Resim Ekleme de resimlerin boyutları önemlidir. Eğer çok yüksek boyutlu bir resim yüklüyorsanız ya mail gönderim işlemleriniz yavaş ya da gönderilen maillerde resimlerinizin görünmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
Editörden eklediğiniz resimleriniz çarpı işareti şeklinde görünüyorsa resmin isminde yani dosya adında veya bulunduğu klasörün adında standart karakterler dışında karakterlerin bulunmasından kaynaklanmaktadır. Mail gönderimi yapılırken hazırlayacağınız mail taslağında kullanacağınız resimlerin, isimlerinde veya resmin bulunduğu klasörün adında herhangi bir Türkçe karakterin (ç,ğ,ı,ö,ş,ü,İ, &,,% vb..) veya boşluğun olmamasına dikkat edilmelidir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.