Elimdeki mail adreslerimi Cool Sender V.3.0. İle yollayabilir miyim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Size ait olan mail adreslerinizi Cool Sender mail programı ile göndere bilmeniz için mail adreslerinin Excel ya da Notepad ( txt ) formatın da olması gerekir.
Maillerin düzdün olarak programa aktarılması için excel de öncelikle sayfanın alt bölümünde bulunan o sayfaya ait ismin “Sayfa 1” olarak yazılı olması gerekir. Daha sonrasında mail adreslerinin en sol hücrede alt alta yazılı ve her hücreye bir mail adresi gelecek şekilde yazılı olması yeterli olacaktır.
Maillerin sonunda virgül (,) ya da (;) noktalı virgül olmamasına dikkat edilmelidir. Eğer excel dosyasında İsim ve E-mail adresi olarak ayrı ayrı tutuluyor ise sol üstten ilk iki hücreye İsim ve E-mail olarak kolon adı verilerek gruplarımdan eklenebilir.
Text dosyasından ise maillerin alınması için mailler sola yaslı ve alt alta yazılı olarak sonlarında herhangi bir noktalama işareti olmamalıdır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.