Cool mail formater ne işe yarar?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Elinizde bulunan adedi fazla ve karışık halde olan mail adreslerini düzenlemeye yarayan Cool Mail Formatter mail programı ile farklı dosyalarda kayıtlı mail adreslerini birleştirebilirsiniz.

Ayrıca belirlediğiniz bazı kelimelerin mail adreslerinin içerisinde geçmesini istemiyorsanız "Filtre" seçeneğini kullanarak o mail adreslerini listenizden çıkarabilirsiniz. Temizleyici bölümünde bulunan Gelişmiş ayarlara tıkladığınızda içerisinde Türkçe karakter bulunan ve buna benzer birkaç kriteri daha olan Temizleyici ile bu mail adreslerini temizleyebilirsiniz.

Tekrarları sil bölümünde tekrar eden mail adreslerini listenizden silebilirsiniz. Değiştirme bölümünde yanlış yazılmış olabilecek mail uzantılarını düzeltebilirsiniz. Dosyaları böl bölümü size dosya başına mail adedi olarak ya da dosya adedine göre mail dosyaları oluşturmanıza olanak tanır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.