Gönderdiğim mailler önemsiz Postaya düşer mi?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Toplu Mail gönderim işlemlerinde gönderdiğiniz maillerin kullanıcıların inbox klasörü (Gelen klasör) ulaşmasını istiyorsanız programın SMTP modülünü kullanmalısınız. Smtp modülü üzerinden yapılan gönderimlerinizde gönderdiğiniz mailler kullanıcıların inbox klasörlerine ulaşır herhangi bir blok sorunu yaşanmaz. Eğer server'ınız sağlıklı ve kaliteli bir server ise herhangi bir problem yaşamadan gönderim işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Gönderimler sırasında dikkat edilmesi gereken konulardan biri de gönderim işlemlerinizi yaparken belirli zaman aralıkları vererek yapılmasıdır. Bu şekilde yapılan mail gönderim işlemlerinde mailinizde oluşabilecek bir sıkışmayı engellemek ve gönderilen maillerin karşı serverlara sağlıklı ulaşmasını sağlamaktır.
Cool Sender V.3.0 Mail Programı nda bulunan bekletme seçenekleri ile bu ayarları kolayca yapabilir ve maillerinizi sağlıklı bir şekilde gönderebilirsiniz.
DNS modülü için ise bir servera bağlı olmadığınız için önemsiz postaya düşme ihtimali daha yüksektir.

DNS modülü için ise bir servera bağlı olmadığınız için önemsiz postaya düşme ihtimali daha yüksektir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.