Mailleri siz gönderirseniz karşı tarafta sizin mi benim mi mail adresim görünecek?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Firmamız tarafından yapılan mail gönderim işlemlerinde gönderici ismi olarak size ait bir isim görünür fakat gönderim işleminin güvenliği açısından gönderen mail ismi firmamıza ait bir mail adresi olur.

Mail gönderim işlerinde kaliteli gönderimler yapmak ve maillerin tamamen ulaşmasını sağlamak için mail gönderimleri belirtilen mail sayısı tamamlana kadar sürmektedir. Eğer gönderimler sırasında her hangi bir aksama olursa ya da ulaşmayan mailler olursa gönderim miktarının üzerine bir fire payı eklenir ve tüm maillerin ulaşması sağlanır. Yapılan gönderimlerde içerik ve taslaklarda sizin tarafınızdan belirlenen bilgiler baz alınmaktadır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen mail reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için mail adreslerine ödeme sonrasında mail programı ve mail adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.