Her mail gönderiminde ayarları girmek zorunda mıyım?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail programında dns modülünü kullanırken girilen gönderici bilgileri bölümündeki Kimden, Gönderenin Maili, Yanıt Adresi gibi kısımlar program kapatılsa bile hafızada tutulacaktır. Ancak SMTP modülünü kullanmak için girmiş olduğunuz Gönderim Ayarları bölümündeki Sunucu ismi, Kullanıcı Adı ve şifre gibi ayarların girilmesi gerekir.
Bu durumun önüne geçmek için Dosya menüsünden Mesajı Kaydet seçeneğine tıklayarak açılacak olan Dialog menüsünde bir dosya adı girerek ayarları kaydedebilirsiniz. Daha sonrasında bu ayarları kullanabilmek için yine Dosya menüsünden Mesajı Ekle seçeneği seçildikten sonra daha öncesinde kaydetmiş olduğunuz dosyayı açarak ayarları girmenize gerek kalmayacak. Ayarlar otomatik olarak doldurulacaktır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.

/html>