Html olarak hazırladığım taslağımı nasıl gönderebilirim?
Dışarıda bir HTML editörden hazırlamış olduğunuz mail taslak dosyanızı mail programından kolayca gönderebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz taslak içerisinde bulunan resim ve ikonların kullanıcılar tarafından görüntülenebilmesi için bu resim ve ikonların İnternet hizmetine açık bir alanda yani bir server üzerinde bulunması gerekir.
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Taslak dosyanız da ki resimlerin adresleri o servera göre ayarlanmış olmalıdır. Bu işlemleri yaptıktan sonra içerik bölümünden HTML'i seçmelisiniz. Daha sonra “Dosyadan Aç” a basarak Html dosyanızın bulunduğu dizine gidin ve Aç diyerek dosyayı açın dilerseniz HTML Önizleme ye tıklayarak ön izleme yapabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken önemli husus İçerik bölümünde HTML seçili olmalı.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.