Ip kara listeye alınırsa ne yapmalıyım?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

İp adresinizin kara listeye alınmasına mahal vermemek için günlük gönderim adetlerinize dikkat edilmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki toplu mail gönderimi için Türk Telekom size sınırsız gönderim hakkı vermemektedir. Ancak bu adet olarak kesin bir rakam söylemek yanlış olur.
Eğer İp kara listeye alınır ise dinamik İp kullanıcıları modemlerini kapatıp açarak bu sorunu çözebilirler. Statik İp kullanıcıları ise Türk Telekom bayisine giderek İp üzerinde bulunan blok kaldırılması ile ilgili dilekçe vermeli ya da İP numaralarını değiştirip yeni İP adresi almaları tavsiye edilir. Mail programı gönderim işlemlerinize her hangi bir sınırlama koymaz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.