Kredi kartımla internetten satın alabilir miyim, kapıda ödeme seçeneği varmı?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Toplumail.com.tr İnternet sitemiz üzerinden kredi kartınızla mail programı ya da diğer ürünlerimizi satın alabilirsiniz. İletişim sayfasından veya merkez ofisimiz Beyoğlu'ndan elden satın alabilirsiniz.
İletişim sayfasından sipariş vermek istiyorsanız sitemizin iletişim sayfasındaki banka hesap numaralarına ödeme yaptıktan sonra siparişleriniz adresinize yollanacaktır. Ürünlerimizi hemen kullanmak isterseniz ödeme sonrasında sipariş formunu doldururken ya da sipariş bilgilerinizi verirken link olarak İnternet üzerinden indirmek istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır..
İnternet üzerinden yapmış olduğunuz ödemeniz zamanınız üzerinden 1 veya 2 iş günü sonrası ürünleriniz elinizde olacaktır. Merkez Ofisimize gelip ürünü satın almak istiyorsanız da adresimiz yine aynı iletişim sayfasında mevcuttur.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.