Mail gönderiminde hazırlanan taslak ücrete dahil mi?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Onnline Reklam İnternet Teknolojilerinin sizin için yaptığı gönderimlerde hazırlanan taslaklar ücret dahilindedir ve yapılan taslaklar bilgileriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır. Hazırlanan taslaklarda sizlerin firmanız için uygun bulduğunuz resimler, yazılar ve saire gibi bilgileri System İmage İnternet Hizmetleri ne ulaştırdıktan sonra mail taslağı hazırlanır ve size bir deneme maili gönderilir.

Sizler bu mail taslağını onayladıktan sonra gönderimler en kısa süre içerisinde başlatılmaktadır. System İmage İnternet Hizmetlerinin sizler için yaptığı mailing işlemlerinde maillerinizin ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilir ve System İmage İnternet Hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen mail reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için mail adreslerine ödeme sonrasında mail programı ve mail adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.