Mailleri Siz Gönderdiğinizde Ulaşıp Ulaşmadığını Görebiliyor muyum?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Sektörün lider firmalarından olan ve müşterilerinin her türlü talebine cevap vermeyi amaçlayan firmamız data base'lerin ve mail gönderim, mail düzenleme, mail gönderim programlarının yanı sıra “Biz Gönderelim” seçenekleri ile de hizmet vermektedir.

Bu seçenek ile müşterilerimizi zahmetsizce ulaşmak istedikleri sektörlere ulaştırmayı amaçlamaktayız. Sizler için gönderim yaptığımız maillerin kullanıcılara ulaşılıp ulaşılmadığını takip edebilmeniz için firmamız tarafından size bir kullanıcı paneli açılır ve kullanıcı bilgileri mail adresinize mail gönderimi başlatıldıktan sonra gönderilir.

Size ulaştırılan kullanıcı bilgilerini kullanarak mail gönderim işlemlerinizin devam ettiği süre zarfında gönderim işlemleriniz ile ilgili maillerinizin ne kadar kullanıcıya ulaştığını, ne kadarının gidip ne kadarının gitmediğini görebilirsiniz. Ancak maillerin sadece kaç kullanıcıya ulaştığını görebilirsiniz. Kullanıcıların bu mailleri okuyup okumadığını görmeniz mümkün olmamaktadır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen mail reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için mail adreslerine ödeme sonrasında mail programı ve mail adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.