Cool Spider Mail Toplama Programı ..

Cool Spider mail toplama programıyla güncel mail kaynaklarına ulaşmak artık çok kolay olacak. Cool Spider' a toplanacak mailler için seçeceğiniz İnternet sitesinin adresini yazmanız yeterlidir. Program İnternet sitesine girerek halka
açık yayınlanan tüm mailleri toplayacaktır.

Cool Spider mail toplama programı ile sürekli yeni mail adreslerine ulaşmak asıl amaçtır. Kişinin kendi toplayacağı mail adresleri her zaman potansiyel hedef kitleye ait olacağı için oldukça faydalıdır. Gelişi güzel edinilen toplu mail adreslerinin tam aksine kişinin kendi hedef gurubu olması kaçınılmaz daha önemlidir. Paralelinde mail reklam çalışmalarınızda toplayacağınız yeni - güncel maillerin reklam geri dönüş başarısı çok daha verimli olacaktır.

Cool Spider Mail Toplama Programı
Cool Spider V.2.0
80.00 TL. + KDV   MAİL TOPLAMA PROGRAMI

Şirketimizde satışı yapılan 3 ana programımızdan biri olan Cool Spider toplama programı reklam sistemlerinde temel ihtiyaçlardan birisidir.

Türkçe - lisanslı kurulum ve kullanımlarda sıkıntı yaşamayacağınız hatta kurulumundan sonra belkide 1 dakika sonra çalışmalara başlayabileceğiniz bir programdır.

Ürünün hem ücretlendirilmesi hem toplama performansı açısından yüz güldürmektedir. Bir site veya bir arama motoru dizininden bu program aracılığıyla binlerce (1.000) güncel yeni hatta girişi yeni yapılmış datalarına (veri) sahip olabilirsiniz.

Mail Bulma programı Cool Spider vereceğiniz sayfa derinliklerine iner ve İnternet siteleri içerisinde halka açık yayınlanan bulduğu adreslerini toplar.

Bu tür güncel adreslerini tek - tek toplamaya kalktığınızda saatlerinizi hatta günlerinizi harcamanız gerekebilir.

Ama Cool Spider arama programıyla yapacağınız çok kısa zaman dilimlerinde yüksek adetlerde datalar toplayabilirsiniz. Kısacası belkide 10 adam tutup yeni kaynaklara ulaşmak yerine bu program ile hem zaman hem maliyet açısından memnun kalacaksınız.

Cool Spider maillerinizi sizin için toplar ve sürekli yeni maillere ulaşırsınız. Yerli Mail Hunter ...

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Spider V.2.080. 00 TL. + KDV

Cool Spider Mail Toplama Programı
Sektörel Mailler
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51