Cool Mail Formatter Mail Düzenleme Programı ...

Formatter e-mail düzenleme programı ile kolayca mail datalarınızı kontrol altında tutabilecek ve bir düzene sokabilirsiniz. Bu program sayesinde mail reklam çalışmalarınızın kalitesini ve verimliliğini arttıracaksınız.

Gelişmiş filtreleme özellikleriyle mail kaynaklarınızı mevcut yapıda istediğiniz gibi kategori şekline getirebilecek siniz. Tanıtım kampanyalarınızı artık çok daha kontrollü ve düzenli bir sistemde olacağına emin olabilirsiniz.

Cool Mail Formatter Programı
Cool Mail Formatter V.2.0
80.00 TL. + KDV MAİL DÜZENLEME PROGRAMI

Mail Formatter düzenleme programı elinizdeki adreslerinizi çok detaylı düzenlemeye yarayan bir email filtreleme programı dır. Hem zaman hemde sağlıklı bir reklam çalışması için gerekli bir programdır.

Temel 3 programımızda reklam çalışmalarınızda size Her bir yazılımı ne kadar gerekli olacağını anlatmaya gayret ettik.
Formatter sizi muazzam rahatlatacak dağınık olmayan toplu ve düzenli bir şekilde çalışmalarınızı yapmanızı sağlayacak bir programdır.

Mail reklam çalışmalarınızda elinizde hiç farkına varmadan,gerek kendi müşteri mailleriniz, gerek farklı kaynaklardan reklam için satın aldığınız adresleriniz gerekse farklı farklı zamanlarda ve farklı noktalardan gelen maillerinizi kontrol altında tutmanızı sağlayacak temel bir düzenleme programıdır.

Cool Mail Formatter listeleme programı ile tüm Maillerinizi birleştirebilir, aynıları ayırabilir, sizin belirleyeceğiniz gurupları ayrıştırıp silebilir veya yedekleme işlemi yapabilirsiniz.

Özellikleri kullanım kılavuzunda ve programı kullanırken rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Seneler içerisinde teknik gereksinimler ve kendi ihtiyacımızda göz önünde bulundurularak harika bir filtreleme aracı geliştirdik.

Düşünelim ki çalışmalarımızda ayrı ayrı gruplarımızdan gönderirken 1 kişiye birden fazla gitmesi ne kadar rahatsızlık verici olacaktır. Yada sizin hiç hedef gurubunuz olmayan yerlere gönderilen mailler size hiçbir yarar sağlamayacaktır. Bu yazılım sayesinde tüm bunları aşacaksınız. Cool Mail Formatter İnternet üzerinden bağımsız yüksek işlemci zorunluluğu getirmeden çalışan bir programdır.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Mail Formatter V.1.080. 00 TL. + KDV

Cool Mail Formatter Mail Düzenleme Programı
Kaliteli Bir Mail Programı !

İş Dünyasının vazgeçilmez bir ihtiyacı olan İnternet Reklamcılığı günümüzün en popüler reklam çeşitlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan reklamların en etkili yollarından biri e-mail gönderimi ile tanıtım yapmaktır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan windows uyumlu mail programı ve e-posta paketleriyle kalitesini ispatlamış ve 5000 kullanıcıya ulaşmıştır. Firmamız tarafından mail gönderim işleminizi daha kaliteli ve sorunsuz yapabilmeniz için geliştirilmiş filtreleme ve toplama programıyla da verilerinizi kısa sürede hazırlayabilir ve temiz bir veri elde edebilirsiniz. E-posta gönderimi kişinin özel posta kutusuna gittiği için diğer reklam (broşür, el ilanı ve benzeri) türlerinden daha etkili bir yoldur. Kağıt üzerine basılı tanıtımlar genel reklamlar olduğundan kişinin ilgilenme olasılığı düşüktür ancak mail kutularını her gün kontrol eden kişiler tanıtımlarınız ile ilgilenebilir hatta sitenizi ziyaret ederek tıklanma oranınızı yükseltebilir. Zamanın çok değerli olduğu şu günlerde çalışmalarınız için geçerli mail adreslerine gönderim yapmalısınız. Piyasada ucuz ve yüksek sayıda veri içeren mailler çöp olarak adlandırılan eskimiş ve türetilerek üretilmiş kullanılmayan verilerdir. Bu tür veriler kullanarak iş dünyasının en önemli unsurlarından biri olan zamanınızı boşa harcamayın. Yılların verdiği tecrübeyle güvenilir bir yazılım olan e posta gönderme programı ile kaliteli tanıtımlar yapın. Kısa sürede tanıtımları müşteri kitlenize ulaştırmak ve yeni müşteriler edinmek için Cool Sender V.3.0 Professional ve e mail paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzün en pratik reklam çeşidi olan e-posta gönderimleri ile sizde başarıya ulaşın.

Sektörel Mailler
İletişim
  • MEŞRUTİYET CAD. NO:5/4 BEYOGLU GALATASARAY / İSTANBUL
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51

AIRTIES - TURK TELEKOM
" Cool Sender Mail Programı " MODEM AYARLARI
http://www.toplumail.com/airties/

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Alınan ürünler kopyalanabilir özelliği olduğu için geri iadesi bulunmamaktadır.