Mail Programları 

ve Detayları

Programlarımız tamamı ile reklam için bire bir ihtiyacı karşılayacak hatta reklamlarınızda size çok ciddi faydalar sağlayacak programlardır.

Bu 3 temel program vücudumuzdaki kulak,burun göz gibi reklam çalışmalarında temel yapılara sahiptir. Cool Sender 3.0 Türkçe Programı toplu gönderme işlemi yaparken Cool Spider arama ve toplama işlemi yapar.Cool Formatter Listeleme Programı da elinizdeki tüm mailleri bir düzende tutar. Programları demo (test) versiyonlarını inceleyerek kontrol edebilirsiniz.

Bu 3 mail programında yazılımları firmamız Onnline Reklam tarafından yapılmıştır. Yazılımlarımız Türkçe ve Lisanslıdır. Dünya geneli 6 dilde de hazırlanan programlarımız işi bilen eller tarafından geliştirilmiştir. 3 temel programımızda kullanım sadeliği,kulanım sürecinde kolay anlaşılırlığı sağlanmış ve dünya standartlarında geliştirilmiş birer Türk yazılımlarıdır.

Satın Al
Cool Spider Mail Toplama Programı Cool Spider V.2.0MAİL TOPLAMA PROGRAMI
Satın Al
Cool Mail Formatter ProgramıCool Mail Formatter V.2.0MAİL DÜZENLEME VE LİSTELEME PROGRAMI
Satın Al
Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı Cool Sender Mail Gönderim Programı
Sektörel Mailler
Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Kaliteli Bir Mail Programı !

İnternet Reklamcılığı bir çığ gibi büyürken reklam çalışmaları vazgeçilmez bir hal almış durumdadır. Profesyonel bir email programı ile toplu gönderimleri kalitesi ne kadar iyi olursa geri dönüş işlemleriniz o kadar iyi olacaktır. Biz sizler için kaliteli iyi bir programı hazırlamaya gayret ettik. Uzun senelerin getirmiş olduğu tecrübe ile daha emin ve daha güvenilir - verimli bir gönderme programı hazırladık. Ayrıca diğer 2 farklı e-mail programları ile firmamız kalitesini tam 2000 üzeri kullanıcısıyla kanıtlamıştır. Biz Onnline Reklam olarak zaman tasarrufu yapmadan kalite ve başarılı mailing çalışması için programlarımızda gereken her yapının en iyisi uygulanmıştır.