Maillerim çok yavaş gidiyor nasıl hızlandırabilirim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Maillerinizin yavaş gitmesinin bir çok sebebi olabilir. Maillerinizi gönderirken kullandığınız modüle göre değişiklik göstermektedir. Mail Programının DNS modülünü kullanıyorsanız gönderim hızınız İnternet bağlantı hızına göre ve İnternet hizmetini ne ölçüde kullandığınızla ilgilidir. Eğer standart rakamların üzerinde mail göndermek isterseniz İnternet hızınızı yükseltebilirsiniz.

Mail gönderimi yaparken Smtp modülünü kullanıyorsanız İnternet bağlantınız ve server hizmeti aldığını firmanın size cevap verme süresine ve hızına göre değişiklik göstermektedir.
Gönder işlemleri hızını etkileyen diğer konular ise eklediğiniz resmin boyutunun yüksek olması, ek dosyanın boyutunun yüksek olması, airties modem kullanımı veya virüs tarama programının güvenlik ayarları olabilir.

Gönderimlerim hızını etkileyen diğer konular ise eklediğiniz resimin boyutun yüksek olması, ek dosyanın boyutunun yüksek olması, airties modem kullanımı veya virüs tarama programının güvenlik ayarları olabilir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.