Maillerin güncellik oranı nedir, en güncel mail paketi hangisidir?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Piyasada çok ucuza satılan mail adresleri mevcuttur. Ancak bunların ne kadarı günceldir tartışılır. Güncel mail adresi bulmanın oldukça zor olduğu bu günlerde piyasada güvenilir çok az firma vardır.

Onnline Reklam olarak size en güncel ve en yüksek adetli mail paketlerini sunmaya çalışıyoruz. Beş adet mail paketimiz bulunmaktadır bunlardan en güncel ve en çok satılan paket sektörel mail adresler içerir bu paketin güncellik oranı %70 dir.

Bununla beraber güncellik oranı yüksek olan diğer paketimiz Türkiye Geneli mail adreslerini kapsayan genel kullanıcıya hitap eden Paket 4'tür bu paketin güncellik oranı ise %55 ile %60 civarındadır. Diğer paketlerimizin tercih edilmemesi nedeni ile güncellik oranları %40 ile %45 e kadar düşmüştür

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir. Mail programı nı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.