Nasıl sınırsız mail gönderebilirim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail gönderim işlemlerinde sınırsız mail gönderimi yoktur. Mail Programı da bu konuda size herhangi bir sınırlama koymaz. Mutlaka gönderimlerde ya İnternet bağlantı yapınızın izin verdiği bir adet ya da server hizmeti aldığınız firmanın verdiği bir ölçü bulunmaktadır.

SMTP yani bir server üzerinden sınırsız bir mail gönderimi yaptığınızda bir süre sonra blok lamalar ve önemsiz postaya düşme durumları yaşanmaktadır. Smtp gönderim işlemlerinde mutlaka sunucu hizmeti aldığınız firmadan günlük gönderim adetlerinizi öğrenmeniz gerekmektedir.

Bu nedenle sınırsız mail yollama işlemini sadece DNS modülünden yapabilirsiniz. Ancak DNS modülünün de sınırı İnternet hızınızla orantılıdır.

En düşük bağlantı hızı ile (512 Kbps) 25.000 - 30.000 civarında gönderim yapılabilir. Tabi ki sınırsız gönderim beraberinde blok alma ve önemsiz postaya riskini de getirecektir. Sınırsız gönderim size cazip görünse de yüksek adet mail çıkışı size göründüğü kadar getirisi olan bir yöntem değildir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.