Smtp modülü için 25. port açık olmalı mı, açık değilse gönderebilir miyim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Smtp modül ünde gönderim yapabilmek için öncelikle SMTP ayarlarınızın düzgün bir şekilde yapılmış olması gerekir. Eğer ayarlarınızın doğru olduğundan emin iseniz.

Gönderdiğiniz mailler hata veriyorsa SMTP Sunucu kutusunu boş bıraktınız demektir. SMTP Sunucu kutusu na herhangi Bir şey yazmadıysanız. Program 25. portu kullanmak isteyecektir. Eğer 25.port kapalı ise gönderim yapamazsınız.

Oysa ki SMTP Sunucu kutusuna 587 yazılı olursa 25. port kapalı dahi olsa 587 nolu port herzaman açık olacağı için gönderimde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. 587 yazıldığı halde mailler gitmiyor hata veriyorsa hata incelenmelidir. Çünkü muhtemelen ayarlarınız düzgün yapılmamıştır. Bir harf dahi yanlış yazılmış olsa mail programı gönderim yapmayacaktır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.