Program çalışmıyor, açılırken hata veriyor neden?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Cool Sender V.3.0 Mail Programı .Net Framework V.2.0 alt yapısını kullanarak çalışır. Eğer bilgisayarınızda .Net Framework 2.0 versiyonundan sonra çıkan versiyonlar yüklü ise program 2.0 kullanmaya çalışır işletim sistemi ise üst versiyonu olduğu için üst versiyonunu kullanacaktır. Bu sebepten ötürü program hata verir. Bu sorunu gidermek için Başlat menüsünden Denetim Masası'na oradan da Program Ekle Kaldır kısmını açarak .Net Framework 3.0 ve üzeri versiyonları kaldırıp bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra Cool Sender'ı kaldırıp yeniden kurmalısınız. Cool Sender V.3.0 için 01.012010 tarihinden itibaren .Net Framework 3.5 için derleme yapılmış ve bu sorun giderilmiştir.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.