Programda raporlama var mı?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Cool Sender V.3.0 mail programı gönderim yaparken maillerinizi serverlar aracılığı ile gönderir yani aracı olarak serverlar kullanılır bunlar Smtp modülünde sizin kendi hosting hizmeti aldığınız server ve kullanıcının mail hizmeti aldığı server DNS modülünde ise sadece gönderdiğiniz kullanıcıların mail hizmeti aldığı serverı kullanır.

Her iki durumda da mail serverlar üzerinden gönderildiği için kullanıcılara ulaşan mail rapor laması alınamamaktadır. Mailiniz gönderildiğinde başına yeşil renkli bir zarf ikonu gelir bu mail serverın o anda maili kabul ettiği anlamına gelir artık maili ulaştırmak mail serverın işi olduğu için rapor almak mümkün olmamaktadır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.

/html>