Programı satın almak istiyorum ne yapmalıyım ?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

İnternet sitelerimizden herhangi birine girerek İletişim linki altında bulunan banka hesap numaralarımızdan size uygun olan banka hesap numarasına havale ya da EFT olarak ödeme yaptıktan sonra İnternet adresimizde bulunan sipariş formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak sipariş işleminizi verebilir veya bize telefon yolu ile ulaşarak da sipariş bilgilerinizi verebilirsiniz.

Biz bilgilerinizi aldıktan sonra ödemenizi kontrol edip aynı gün içerisinde kargonuzu yola çıkartırız. Kargonuz en geç (2) iş günü içerisine de elinize ulaşır. Eğer kargoyu bekleyecek kadar zamanınız yoksa bize ürünü link olarak istediğinizi bildirmeniz durumunda size gönderdiğimiz link ile kargoyu beklemeden ürünleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir. Mail Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.