Programın gönderim sınırı ne kadar?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Cool Sender V.3.0 PRO  mail programı nın  belirlediği herhangi bir sınırlama yoktur. Dns modülünü kullanırsanız internet bağlantınızın izin verdiği ölçüde mail gönderimi yapabilirsiniz.En düşük internet bağlantısı ile günlük 20-30 bin civarında gönderim yapabilirsiniz. İnternet hızınız arttıkça günlük gönderim adedinizde artmaktadır.

Smtp modülünde ise hosting hizmeti aldığınız firmanın size verdiği adette gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Programın smtp modülünde de herhangi bir sınırlaması yoktur. SMTP modülü üzerinden yapılan gönderimlerinizde gönderime başlamadan önce günlük gönderim adetlerinizi öğrenmeniz gerekmektedir. Verilen adetten daha fazla bir gönderim yapmanız durumunda hosting hizmeti aldığınız firma ile ilgili problem yaşayabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.