Programın üst versiyonu çıktığında ücretsiz sahip olabilir miyim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail programı veya diğer programların üst sürümleri çıktığında yeni özellikler olabileceği gibi yapı tamamen de değiştirilmiş olabilir. Program versiyonları uzun süren testler ve zahmetler sonucu piyasaya çıkarıldığı için elbette ki bunun bir bedeli olacaktır. Ancak bedeller o günün şartları ve eklenen özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

Unutulmamalıdır ki programı yeni alacak olan bir müşteri ile önceki sürümüne sahip bir müşteriden aynı ücret talep edilmeyecektir. Ücretsiz sahip olabileceğiniz ek paketler yani yamalar olacaktır ama bu gibi durumlar çok nadir olacaktır. Örneğin yazılım piyasaya sürüldükten sonra çıkan işletim sistemleri için gereken yamalar gibi...

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.