Sektörel mailler içinde kaç adet mail vardır,sektör sektör ayrılmış mı?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Paket 1 olarak adlandırdığımız sektörel mail adresleri firma ve firma çalışanlarından oluşan mail adresleridir. İçerisinde firmalara ait info mail adresleri ve firmada çalışan personele ait şahsi mail adresleri bulunur.

Paket 1 tüm Türkiyeyi ve tüm sektörleri kapsayan bir pakettir. İçerisinde bulunan sektörlerin listesini www.toplumail.com internet sitemize girerek inceleyebilirsiniz. İçerisinde toplam 190.000 mail adresi bulunur bu mail adreslerinin içersinden kullanılmayan mail adresleri Mart 2012 ayına çıkarılmıştır.

Türkiye'yi kapsayan bir paket olduğu için içerisinde sektör bazlı bir ayrım yapılmamıştır. Ancak içerisinde ayrıca bulunan bir klasörde 2008 yılına ait mail adresleri bulunur ki bunların içerisinde ayrım yapılmıştır. Sektörel mail adreslerini mail programı aracılığıyla rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.