2015 SEKTÖREL MAİL ADRESLERİ GÜNCELLENDİ!
Sektörel Şirket Mail Adresleri2015 SEKTÖREL ŞİRKET MAİL ADRESLERİ FİRMA MAİL ADRESRİNDEN OLUŞMAKTADIR.
NİSAN 2015 GÜNCELLEMESİ ÇIKTI !

Firma maillerinden oluşan Paket 1 sektörel maillerimiz ; Firma yöneticileri,firmaların kendi email adresleri ,firma çalışanı firma sahibi ve belli gelir düzeyine sahip kişilerin maillerinden oluşmaktadır.

Genel olarak zaman içerisinde güncelleme ve yeni eklenenlerle beraber ortalama 383.000 adresinin üzerinde maillerdir.
Sektörel maillerimiz edinebileceğiniz en güncel datalar ve en verimli kaynaktır.

Mail adreslerimiz tarafımızdan sürekli güncelliği ayrıca gelen kaynaklar kontrol edilir. Ürünlerimizi alacak müşterilerimizin en iyi şekilde faydalanması temel esasımız dır.

Muhakkak ki zaman içerisinde adresleri kapana bilmekte ,servis sağlayıcılar değişebilmekte, veya kullanıcının kotalarının dolmasıyla bazı fireler oluşabilmektedir. Bu oluşabilecek fire payı durumları için olabildiğince yeni emailler ile desteklenmekte ve datalar filtreleme işleminden geçmektedir.

110 ana sektör ve 210 alt sektörden derlenen bu kaynaklarımız Toplu Mail .com sitemizde detaylı olarak anlatılmaktadır. Mail adreslerimiz içerisinde üzerinde titizlikle en çok durduğumuz datalarımız sektörel şirket mailleri dir.

Sektörel mailler imiz zaman içerisi de sürekli yeni emailler ile güçlendirilmektedir. Gerek edinilen kaynaklar gerekse yapılan reklam çalışmalarının ardında sağlanan geri dönüşümler
Dataları mızın ne kadar verimli olduğunu göstermektedirler.

Detaylı bilgi ve lisanslı programı için Toplu Mail .com a girerek tüm sorularınızın cevabını alabilirsiniz.Devamlı alışveriş yapan müşterilerimiz yaklaşık aralıksız 3 senedir datalarımız dan faydalanmaktadırlar.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Sektörel Mailler 2013 80. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Sektörel Mailler
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Kaliteli Bir Mail Programı !

İş Dünyasının vazgeçilmez bir ihtiyacı olan İnternet Reklamcılığı günümüzün en popüler reklam çeşitlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan reklamların en etkili yollarından biri e-mail gönderimi ile tanıtım yapmaktır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan windows uyumlu mail programı ve e-posta paketleriyle kalitesini ispatlamış ve 5000 kullanıcıya ulaşmıştır. Firmamız tarafından mail gönderim işleminizi daha kaliteli ve sorunsuz yapabilmeniz için geliştirilmiş filtreleme ve toplama programıyla da verilerinizi kısa sürede hazırlayabilir ve temiz bir veri elde edebilirsiniz. E-posta gönderimi kişinin özel posta kutusuna gittiği için diğer reklam (broşür, el ilanı ve benzeri) türlerinden daha etkili bir yoldur. Kağıt üzerine basılı tanıtımlar genel reklamlar olduğundan kişinin ilgilenme olasılığı düşüktür ancak mail kutularını her gün kontrol eden kişiler tanıtımlarınız ile ilgilenebilir hatta sitenizi ziyaret ederek tıklanma oranınızı yükseltebilir. Zamanın çok değerli olduğu şu günlerde çalışmalarınız için geçerli mail adreslerine gönderim yapmalısınız. Piyasada ucuz ve yüksek sayıda veri içeren mailler çöp olarak adlandırılan eskimiş ve türetilerek üretilmiş kullanılmayan verilerdir. Bu tür veriler kullanarak iş dünyasının en önemli unsurlarından biri olan zamanınızı boşa harcamayın. Yılların verdiği tecrübeyle güvenilir bir yazılım olan e posta gönderme programı ile kaliteli tanıtımlar yapın. Kısa sürede tanıtımları müşteri kitlenize ulaştırmak ve yeni müşteriler edinmek için Cool Sender V.3.0 Professional ve e mail paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzün en pratik reklam çeşidi olan e-posta gönderimleri ile sizde başarıya ulaşın.

Mail Programı