Smtp ayarlarımı nereden öğrenebilirim?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Mail Programı nın bir server üzerinden gönderimine olanak tanıyan SMTP modülünü kullanabilmeniz için birkaç ayar yapmanız gerekecektir.

Bu ayarlar Sunucu Adi,Kullanıcı Adi, Şifre ve serverınız hangi portu kullanıyorsa o port numarası. Türkiye'de bulunan serverlar genelde 587. portu kullanırlar ama yurt dışında bulunuyorsa server bu numara değişiklik gösterebilir. Smtp Ayarları nızı eğer bir web siteniz varsa size web hizmetini sağlayan hosting firmanızdan öğrenebilirsiniz.

Web hizmeti almıyor yani web siteniz yoksa bir SMTP server kiralamışsanız kiraladığınız firmayı aramanız ya da Hotmail, Gmail veya ahoo üzerinden gönderim yapacaksanız bu servis sağlayıcıların internet sitelerinden Smtp ayarlarınızı öğrenebilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.