Smtp modülü nedir?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

SMTP modülü Cool Sender V.3.0 profesional mail programı nın içinde bulunan iki modülden biridir. SMTP modülünden yapılan gönderimlerinizin span mail olarak gitme olasılığı server'ınızın kalitesi ile doğru orantılıdır ve mail gönderimleri kaliteli bir server aracılığı ile yapıldığında %80 civarında bir başarı sağlar.

SMTP modülü DNS modülüne oranla daha fazla mailin inbox kutusuna düşmesini sağlar. SMTP sunucusunda maillerin spam'a düşme olasılığını azaltmak için zaman ayarları ve ekstra seçenekleri bulunmaktadır. Ekstra seçeneğinde 10'ar adet farklı mail adresi, konu, içerik, kimden listesi, yanıt adresi listesi gibi seçenekleri kullanarak maillerinizin daha güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.