Spider ile şehir mailleri yada sektörel bazlı toplayabilir miyim ?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL TOPLAMA PROGRAMI

Cool spider Mail Toplama Programı nın çalışma mantığı; adres bölümüne yazmış olduğunuz siteye giderek “@” işaretini arar ve bulduğu zaman o harf grubunu listeye alır.

Eğer belirli bir sektöre veya şehire ait bir portalda mail toplama işlemi yaparsanız o sektöre veya şehirlere göre mail toplama işlemi yapmış olursunuz. Eğer arama motorları üzerinden toplama işlemi yaparsanız topladığınız maillerde yoğunluklu istediğiniz dataya ulaşabilirsiniz fakat mutlaka içinde farklı sektör ve şehir mailleride olacaktır. Bunun sebebi ise arama motorları kelime veya kelimeler bazında arama yaptığı için yazdığınız kelimeler bazen bir haber sitesinde bazen özel bir sitede veya bir ders sitesinde de geçme olasılığıdır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen mail reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için mail adreslerine ödeme sonrasında mail programı ve mail adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.