Spider programı mailleri nasıl toplar?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Cool spider programı adres bölümüne yazmış olduğunuz internet sitesinde bulunan ve kullanıcıların görüntülemesine izin verilen mail adreslerini toplayarak size kaydetme olanağı sağlar. Programın toplayabilmesi için mail adreslerinin site üzerinde görülebilen ve resim ya da flash medya olarak bulunmaması gerekir.

Bazı durumlarda adres yazıyla bile olsa “@” işareti resim olabilir bu durumda da program o e-mail adresini alamaz. Google arama motorunu kullanarak arattığınız bir anahtar kelimeyle de mail adresleri toplayabilirsiniz. Yapmanız gereken anahtar kelimeyi yazdıktan sonra tarayıcınız adres çubuğundaki adresi kopyalayarak Cool Spider mail programı na yapıştırmak ve “Bu siteden diğer sitelere geçişe izin ver” seçeneğini işaretlemek ve arama link seviyesini 4 seçmeniz yeterli olacaktır.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.