Spider programındaki seviye ne işe yarar?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Spider mail toplama programı adres bölümü doldurulduktan sonra arama yoğunluğunu seçmenize olanak tanır. Unutulmamalıdır ki yoğun arama beraberinde uzun süren sonuçlar getirir. Arama derinlik seviyesi 1 ile 5 arasındadır. Eğer 1'i seçerseniz mail programı her bulduğu linkten sonra bir link altına inerek arama yapar.

Arama seviyesi olarak 5'i seçtiğinizde arama en yoğun seviyede olduğu için sonuç almanızda oldukça uzun sürecektir. Seviye tercihen 3 ya da 4 olması tavsiyemizdir. Bir arama motoru anahtar kelimesi ile arama yapılacaksa “Bu siteden diğer sitelere geçiş izini ver” seçeneği işaretlendikten sonra arama seviyesi 4 olarak seçilirse uzun süren ama sağlıklı bir tarama yapılmış olur.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.