Ürün satın aldığım zaman kurulum ya da tanıtım için personel yollanacak mı?
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Onnline Reklam olarak bütün Türkiye geneli ne ve yurtdışındaki diğer ülkelerede hizmet vermekteyiz. Her ilden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Mail Programı ve diğer ürünlerimizi satın alan müşterilerimize teknik desteği telefon ile hafta içi 09:00-19:00 saatleri arası Cumartesi 09:00-17:00 saatleri arasında Ücretsiz ve sınırsız olarak hizmet veriyoruz. Türkiye'nin her yerinde bulunan müşterilerimiz bizden aynı hizmeti beklemektedir.

Bu yüzden eğer İstanbul'da bulunan müşterilerimize tanıtım ya da kurulum için iş yerlerine gidersek diğer illerde bulunan müşterilerimize de aynı hizmeti sunmak zorunda kalırız. Bu sebeple tanıtım veya kurulum amaçlı personel görevlendirmek mümkün olmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.