Onnline Reklam İletişim
İstanbul merkez ofisimizden ürünlerimizi alabilirsiniz. Onnline Reklam satış ofisi Beyoğlu merkezdedir. Ayrıca kargo yoluyla size lisanslı herhangi bir programımızı veya adreslerimizi yollayabiliriz. Hafta içi mesai saatleri içerisinde daimi olarak bilgi alabileceğiniz telefonlarımıza ulaşabilir mail adresleri ve gönderme programlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
Cool Sender Mail ProgramıCihangir Mahallesi, Sıra Selviler Caddesi, No: 27, Daire: 13-17, Taksim - İstanbul/Türkiye ÜRÜNLERİMİZİ İSTERSENİZ FİRMAMIZA GELEREK ALABİLİRSİNİZ.
TELEFON : +90 212 245 11 55
TELEFON : +90 212 244 94 39
FAX :+90 212 245 95 51
Cool Sender Mail Programı info@mailprogrami.com TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ
Cool Sender Mail Programı Hesap Numaralarımız ve Sipariş Formu İçin Tıklayınız... ÜRÜNLERİMİZİ NASIL ALABİLİRSİNİZ ?
Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı Cool Sender Mail Gönderim Programı
Sektörel Mailler

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Alınan ürünler kopyalanabilir özelliği olduğu için geri iades, bulunmamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan üşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Kaliteli Bir Mail Programı !

İş Dünyasının vazgeçilmez bir ihtiyacı olan İnternet Reklamcılığı günümüzün en popüler reklam çeşitlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan reklamların en etkili yollarından biri e-mail gönderimi ile tanıtım yapmaktır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan windows uyumlu mail programı ve e-posta paketleriyle kalitesini ispatlamış ve 5000 kullanıcıya ulaşmıştır. Firmamız tarafından mail gönderim işleminizi daha kaliteli ve sorunsuz yapabilmeniz için geliştirilmiş filtreleme ve toplama programıyla da verilerinizi kısa sürede hazırlayabilir ve temiz bir veri elde edebilirsiniz. E-posta gönderimi kişinin özel posta kutusuna gittiği için diğer reklam (broşür, el ilanı ve benzeri) türlerinden daha etkili bir yoldur. Kağıt üzerine basılı tanıtımlar genel reklamlar olduğundan kişinin ilgilenme olasılığı düşüktür ancak mail kutularını her gün kontrol eden kişiler tanıtımlarınız ile ilgilenebilir hatta sitenizi ziyaret ederek tıklanma oranınızı yükseltebilir. Zamanın çok değerli olduğu şu günlerde çalışmalarınız için geçerli mail adreslerine gönderim yapmalısınız. Piyasada ucuz ve yüksek sayıda veri içeren mailler çöp olarak adlandırılan eskimiş ve türetilerek üretilmiş kullanılmayan verilerdir. Bu tür veriler kullanarak iş dünyasının en önemli unsurlarından biri olan zamanınızı boşa harcamayın. Yılların verdiği tecrübeyle güvenilir bir yazılım olan e posta gönderme programı ile kaliteli tanıtımlar yapın. Kısa sürede tanıtımları müşteri kitlenize ulaştırmak ve yeni müşteriler edinmek için Cool Sender V.3.0 Professional ve e mail paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzün en pratik reklam çeşidi olan e-posta gönderimleri ile sizde başarıya ulaşın.