Cool Sender V.3.0 Professional ÇIKTI ! 99.00 TL. + KDV
5 yillik deneyimin ardindan Cool Sender 3.0 Pro yeni versiyonu ile sizlerle. Cool Sender Türkiye geneli tam 2000 üzeri kullanici ya ulasmis ve tam 2000 üzeri firmanin begenisini almistir. Bu süre içerisinde programimizi daha da gelistirmek için hem deneyimlerimizi hemde sizden gelen talepleri göz önüne alarak daha basarili, kullanimi sade, gelismis bir mail gönderme programı hazirlanmistir.
Cool Sender Özellikleri
Cool Sender Mail Programı Cool Sender V.3.0 Pro ÇIKTI!99.00 TL. + KDV MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Onnline Reklam firmasının üretim yazılımlarından " Cool" serisinin göz bebeği olan Cool Sender gönderim programının yeni versiyonu Cool Sender 3.0 Professional müthiş yapısıyla bilişim hayatına girdi .

Türkiye geneli yaklaşık tam 2000 üzeri kullanıcısı olan yazılımımız Cool Sender Beta (Cool Sender 2.0) ile ilgili müşterilerimizin memnuniyetleri karşılığında yazılımımızı geliştirmek ve güncellemek için tekrar kollarımızı sıvadık. Uzun çalışmalar sonucun da yeni yapısıyla başarılı bir Cool Sender 3.0 gönderme programı hazırladık.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı Cool SenderMail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur.

2.5 senelik süre içerisinde gelen talepler değerlendirilmiş ve Cool Sender en başarılı hale getirilmiştir. onlarca (10) yeni özellik ve gönderim performansı kısmen arttırılmış , Programımızdaki Smtp - Dns modüllerin hızları yükseltilmiş ve daha verimli hale getirilmiştir. Sitemizin ana sayfasında 65 başlık altında kısa notlar kılavuzunda programımızdan bahsettik. Ayrıca bu sayfamızda da Cool Sender 3.0 hakkında bazı konulara yer vermeye gayret ettik.Şunu önemle belirtmek isteriz ki biz kendi firmamızda reklam çalışmalarımızda senelerin getirmiş oldugu tüm ihtiyaçlarımızı bu versiyona yansıttık. Tabi bu programın gelişme sürecinde % 99 kullanıcı tarafında düşünerek kullanımı olabildiğince rahat, çabuk, anlaşılır ve akılda kalabilecek bir yapıda oluşturduk. Şunu çok iyi biliyoruz ki zamanıyla kullanmış olduğumuz yabancı programlar bir o kadar iyi iken bir o kadarda kullanım kargaşası başımıza sıkça gelmiştir.Hatta yabancı programlarda sadece işimizi görebilecek kadar Modülü kullanıp diğer özelliklerini hiç kullanmadığımız bile sıkça olmuştur.

Cool Sender Kullanım KılavuzuBu sebeplerdendir ki Cool Sender 3.0 Türkçe hazırlanmıştır. Biraz zaman ayırıp inceledikten sonra her bir bölümünün rahatça Kullana bileceksiniz ve kafanıza takılan yerlerini Türkçe - görsel resimler ve uygulamalarla kullanma kılavuzundan rahatça anlayabileceksiniz.


Öyle bir yapı düşünüldü ki bilgisayar ve İnternet ile daha yeni tanışan kişilerin bile kısa zamanda alışabileceği sadelik de ama beraberinde de zamanla hissedilecek güçlü bir yapı oluşturulmuştur.

Cool Sender 3.0 dünya gönderme programları arasında en kaliteli birkaç programdan biridir. Bu Türkçe email Gönderme Programının bilinen veya bilinmeyen önemli modül yapıları, zaman, emek ve maliyet tasarrufu yapılmadan en verimli şekilde hakkıyla hazırlanmıştır.

Cool Sender 3.0 Tüm Türkiye ve dünya geneli program satış ücretlendirmesine göre en uygun fiyatlar da satışa sunulmuştur. Cool Sender 3.0 Dünyada 6 ülkede Markası Tescilli bir yazılımdır. Satın aldığınızda " ömür boyu kullanım " hakkına sahip olursunuz. 1 kere ödeyin ömür boyu kullanın.. Adınıza Lisanslı ve Türkçe Satın aldığınızda kutusundan yazılımın yanında size ya da firmanıza hazırlanmış bir kullanıcı lisansı gelecektir. Bu lisans da ki sıra ve seri numaraları sizi firmamız tarafından güvence altına alır ve seneler sonra dahi yazılımınızı sembolik bir ücret karşılığında üst versiyonlarına sahip olabilir ya da kayıp veya zayi durumunda kutusu ve yeni lisansıyla tekrar satın alabilirsiniz. Tabi ki E mail Programının lisansını muhafaza ettiğiniz sürece.

İşi bilen ellerden hazırlanmış olan Cool Sender 3.0 tamamen firmamızın kontrolünde ve gereken ihtiyaçlar göz önünde tutularak programlanmıştır. Yani bir yazılım firmasında reklam konularından bilgisiz, aksaklıkların ne olabileceğini bilmeyen, reklam çalışmalarında bulunmamış beraberinde doğabilecek sıkıntılardan habersiz kişilerce yapılmamıştır.
Tamamen deneyimli gönderim konuları içerisindeki kişiler tarafından ve uzunca zaman içerisindeki doğan ihtiyaçlara göre hazırlanmıştır..Onnline Reklam firması İnternet reklamcılığı hizmeti veren bir firmadır. Paralelinde ana konularımızdan birisi olan reklam konusu temel konularımıza girmekte ve bu yazılım geliştirilmektedir.

Programımızın 1 demo versiyonunu indirerek inceleyebilirsiniz. Cool Sender 2.0 kullanıcısı olan müşterilerimiz ve daha reklam çalışmalarına yeni başlayacak müşterilerimiz yeni programı mız Cool Sender 3.0' ı hemen kullanmaya başlayabileceği, kurulumu kolay, kullanımı keyifli bir yazılımdır. Cool Sender 3.0 Toplu gönderme programını kullanmak için bilgisayarınızda " Frame Work 2.0 " kurulu olması gerekmektedir. Zaten Lisanslı tüm XP ve Microsoft Vista işletim sistemlerinde otomatik olarak gelir. Oldu ki bilgisayarınızda mevcut değilse bile sitemizden ücretsiz indirebilir bilgisayarınıza güvenle kurabilirsiniz. Lisans gerektirmeyen Microsoft’un tüm kullanıcılarına sunduğu bir eklenti - performans arttırıcı yazılımdır. Bu oyun sitelerinde oyun oynamak için bilgisayarınızda " Java " eklentisi yüklemeniz gerekmesi gibidir.

Biliyoruz ki bu yazımızı okuyan her kişi Cool Sender 3.0 ın potansiyel bir alıcısıdır . Çünkü reklam çalışmalarının artık ticari yaşamımızda vazgeçilmez ve ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. binlerce (1000) kullanıcı ve referansı olan Cool Sender 2.0 dan sonra Cool Sender 3.0 iyi ve doğru hazırlanmış bir programdır. Size de sağlayacağı faydalarını da tahmin edebiliyoruz.

1 kere ödeyin ömür boyu kullanın.. Adınıza Lisanslı ve Türkçe

DNS GÖNDERİM MODÜLÜ
DNS Modülü İle Gönderim
Airties ve Türk Telekom Modemleri ile DNS Modülünden Mail Gönderim Başarı Oran Düşmektedir.
Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
SMTP GÖNDERİM MODÜLÜ
DNS Modülü İle Gönderim
İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Sektörel Mailler

Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Kargo ücreti alıcıya aittir.
Alınan ürünler kopyalanabilir özelliği olduğu için geri iades, bulunmamaktadır.