Mail Adresleri 2015

En güvenilir kaynaklardan derlenen adreslerimiz tamam ile firmamızın kontrolünde oluşturulmaktadır. E-mail verilerimiz sürekli güncellenir, periyodik tarihlerde yeni geçerli hedef gurupları eklenir ve ana sitemiz olan Toplu Mail .Com sitemizin haberler bölümünde tarihleriyle güncel olarak afişe edilir.

Böylelikle tüm müşterilerimiz satın alacağı e-mail verilerini adet adet ,tarih tarih kontrol ederek kıyaslamalar yapabilirler. Piyasada aldatıcı yöntemlerle satılmaya çalışılan mail adresleri ile hiç bir alakası yoktur. E mail kaynaklarımız gerçek ve niteliklidir.

Toplu Mail AdresleriToplu Mail Adresleri - Mail Listeleri DETAYLI BİLGİ İÇİN : WWW.TOPLUMAİL.COM

Tabi ki zaman içerisinde maillerde fire payı yaşanması muhtemeldir bizde bu duruma özel sürekli yeni email verisi ile mevcut veriler güçlendirilmektedir. Yaklaşık 5 senedir derlediğimiz email kaynaklarımız tek tek geçerliliği kontrol edildikten sonra satışa sunulmuştur. Zamanınızı boşa harcamadan verimli bir emailing çalışması yapmak istiyorsanız alabileceğiniz en iyi kaynaklarıdır.

Sektörel Şirket Mail AdresleriSektörel Şirket Mail Adresleri 80.00 TL. FİRMA MAİL ADRESLERİNDEN OLUŞMAKTADIR.
Satın Al
Türkiye Geneli Mail AdresleriTürkiye Geneli Mailler60.00 TL. TÜRKİYE GENELİ MAİL ADRESLERİNDEN OLUŞMAKTADIR.

Mail Programı kullanma ile ilgili ve satın alma ile ile ilgili tüm sorularınız için bizi +90 212 245 11 55 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz.


Satın Al
Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı Cool Sender Mail Gönderim Programı
Sektörel Mailler
Sıkça Sorulan Sorular
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayın. Hiç vakit kaybetmeden edinebilirsiniz ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 1 iş günü sonra lisansı ve kullanım klavuzu ile beraber paketiniz elinizde olur. Anında kullanıma ihtiyacı olan üşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve adreslerinin tam sürümleri link olarak ulaştırılmaktadır.

Online Satın Al
İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Kaliteli Bir Mail Programı !

İş Dünyasının vazgeçilmez bir ihtiyacı olan İnternet Reklamcılığı günümüzün en popüler reklam çeşitlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan reklamların en etkili yollarından biri e-mail gönderimi ile tanıtım yapmaktır. Firmamız bünyesinde satışa sunulan windows uyumlu mail programı ve e-posta paketleriyle kalitesini ispatlamış ve 5000 kullanıcıya ulaşmıştır. Firmamız tarafından mail gönderim işleminizi daha kaliteli ve sorunsuz yapabilmeniz için geliştirilmiş filtreleme ve toplama programıyla da verilerinizi kısa sürede hazırlayabilir ve temiz bir veri elde edebilirsiniz. E-posta gönderimi kişinin özel posta kutusuna gittiği için diğer reklam (broşür, el ilanı ve benzeri) türlerinden daha etkili bir yoldur. Kağıt üzerine basılı tanıtımlar genel reklamlar olduğundan kişinin ilgilenme olasılığı düşüktür ancak mail kutularını her gün kontrol eden kişiler tanıtımlarınız ile ilgilenebilir hatta sitenizi ziyaret ederek tıklanma oranınızı yükseltebilir. Zamanın çok değerli olduğu şu günlerde çalışmalarınız için geçerli mail adreslerine gönderim yapmalısınız. Piyasada ucuz ve yüksek sayıda veri içeren mailler çöp olarak adlandırılan eskimiş ve türetilerek üretilmiş kullanılmayan verilerdir. Bu tür veriler kullanarak iş dünyasının en önemli unsurlarından biri olan zamanınızı boşa harcamayın. Yılların verdiği tecrübeyle güvenilir bir yazılım olan e posta gönderme programı ile kaliteli tanıtımlar yapın. Kısa sürede tanıtımları müşteri kitlenize ulaştırmak ve yeni müşteriler edinmek için Cool Sender V.3.0 Professional ve e mail paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Günümüzün en pratik reklam çeşidi olan e-posta gönderimleri ile sizde başarıya ulaşın.