Türkiye geneli mailler içinde kaç adet mail vardır, illere göre ayrılmış mı? Mail Programı
Cool Sender Mail Programı Cevap MAİL GÖNDERME PROGRAMI

Türkiye Geneli mail adresleri Paket 4'ün güncellik oranı %70 civarında olup bütün kullanıcılara hitap eder. Paket içerisinde Hotmail ağırlıklı olup Yahoo ve Gmail mail adresleri bulunur.

Genel bir paket olduğu için içerisindeki mail adresleri içerisinde kullanıcı bir öğrencide olabilir bir genel müdürde. Bu paketi satın aldıktan sonra Cool Sender V 3.0 mail programı ile gönderim yapılacaksa SMTP modülünün kullanılması tavsiye edilir.

Unutulmamalı ki DNS modülü kullanılırsa bu paketteki Hotmail, Yahoo, Gmail kullanıcılarına ulaşılamayacaktır. Paket içerisinde 1.000.000 mail adresi vardır ve iller arası bir ayrım yapılmamıştır. İllere göre ayrılmış olan Paket 2 vardır ancak güncelliği 2007 de yapılmış olduğu için tavsiye edilmez.

Kargo ücreti alıcıya aittir.Alınan programlar geri iadesi kopyalanabilir olduğu için mümkün değildir.Programı internet üzerinden indiren kullanıcılar içinde aynı
durum geçerlidir.

Cool Sender V.3.0 Professioanl Mail Gönderme Programı

Cool Sender V.3.0 Professional 99. 00 TL. + KDV

Cool Sender Mail Gönderim Programı
Hemen Alın ve Kullanın !

Lisanslı ve Türkçe olan Ürünlerimizi satın aldığınız gün içinde rahatça kurarak kolay kullanım ara yüzüyle hemen reklam çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden programı alabilir ve kullanıma geçebilirsiniz. Programlarımız satın aldığınız gün firmamız tarafından takip sistemiyle kargoya verilir. Güvenli bir şekilde 2 iş günü içerisinde lisansı ve kullanım kılavuzu ile beraber paketiniz sizlere ulaşır. Anında kullanıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için adreslerine ödeme sonrasında program ve verilerin tam sürümleri link şeklinde gönderilmektedir.

İletişim
  • TEL 1# : +90 212 245 11 55
  • TEL 2# : +90 212 244 94 39
  • FAX : +90 212 245 95 51
Güncel Mail Adresleri

Güncelliğinden ve kalitesinden ödün vermeden hazırladığımız datalarımız (veri) sayesinde etkili toplu gönderimleri yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlem aslında gayet basit. Şuanda güncellik oranı % 80 - 85 oranında olan Paket 1 Sektörel adresleri datasından edinebilirsiniz. İçerisinde tüm Türkiye genelinde ki firma ve firma çalışanlarının adresleri bulunmaktadır. Herhangi bir bölge yada sektör ayrımı bulunmamaktadır. Mailleriniz tüm Türkiye geneline ve tüm sektörlere gidecektir.